Volné pracovní pozice

EXPEDICE, BALENÍ BALÍKŮ V E-SHOPU - vhodné pro OZP a ID

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ:

  • náplň práce : balení balíků hygienického materiálu a čistících prostředků
  • nabízíme práci na HPP, možný i zkrácený úvazek
  • hledáme pracovníky pro expedici a balení balíků pro provozovnu SANS Products, s.r.o. v Hradci Králové
  •  Nástup: IHNED

POŽADUJEME:

  • zručnost, dochvilnost, chuť učit se něco nového, logické myšlení, pracovitost

NABÍZÍME:

  • nabízíme práci na plný nebo zkrácený úvazek 25h/týdně
  • PP na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní a rozvíjející se firmy
  • odpovídající platové ohodnocení  - 100,- Kč/hodinu
  • pozice je vhodná pro OZP a ID
  • nástup možný IHNED

Životopis zasílejte, prosím, na email: lunakova@seznam.cz

SKLADNÍK/SKLADNICE - vhodné pro OZP a ID

  • nabízíme práci na zkrácený úvazek
  • pozice přednostně vyhrazena pro OZP a osoby s ID
  • náplň práce: manipulace se zbožím hygienického materiálu a čistících prostředků

POŽADUJEME:

  • zručnost, dochvilnost, chuť učit se něco nového, logické myšlení, pracovitost

NABÍZÍME:

  • zkrácený úvazek 25h/týdně
  • odpovídající platové ohodnocení - 125,-Kč/ hodinu

Životopis zasílejte, prosím, na email: lunakova@sans.cz